Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Kuchyňské dřezy

Kuchyňské dřezy

Vyberte si dřez, který vaší kuchyni dodá šmrnc

Asi každý z nás si přeje mít krásnou, stále uklizenou a čistou kuchyni. Zachovat pořádek a čistotu i při práci v kuchyni je snem každého z nás. Kuchyňské dřezy jsou dominantou kuchyně a špinavý dřez se nelíbí nikomu. Popularita jinak oblíbených nerezových dřezů už pomalu vzala za své a na jejich místo nastupují modernější materiály, které jsou odolnější a daleko lépe se udržují.
Nerezové dřezy jsou klasikou a hodí se do každého interiéru. Ovšem každý, kdo s nimi má zkušenosti, ví, že udržet je v maximální čistotě je téměř nemožné. Nerez se musí neustále leštit a čistit, aby vypadal hezky. Výhodou, ale je jeho vysoká odolnost.

Do moderní kuchyně skvěle padne keramický nebo granitový dřez

Granitové dřezy se těší stále větší oblibě. A to především pro svou vysokou odolnost vůči poškrábání i vysokým teplotám či stále stejnému vzhledu i barvě, která se nemění ani po letech užívání. Granitové dřezy jsou navíc přirozeně antibakteriální.
Vypadají elegantně a vkusně a promění každou kuchyň v moderní místnost. Podobné vlastnosti ovšem mají i keramické dřezy, které jsou také vysoce odolné, hygienicky nezávadné a vyrábějí se v mnoha barevných a matných provedeních. I po dlouhé době užívání si zachovávají čistý a svěží vzhled.
U nás si vyberete z široké škály jak keramických, granitových tak i nerezových dřezů. Aby vaše kuchyně vypadala pořád jako ze škatulky!